Už túto sobotu 4. júla o 7:00 sa na rybníku Motokros uskutoční brigáda. Bude sa kosiť breh a okolie, odvážnejší môžu za pomoci prsačiek a mačety skúsiť aj odstrániť vodné rastliny, ktorých tam je tiež mnoho. Motiváciou alebo malým spestrením bude možnosť skúsiť si po brigáde lov na tejto ostatnej ploche.

Viac info u p. Milana Lorinca na tel. č. 0903 471 682.

Podotýkam s rybníkom má Výbor SRZ – MO Švedlár smelé plány, tie však môžu byť naplnené iba za striktného dodržiavania stanovených podmienok, ktoré budú najskôr schválené Výborom a neskôr aj dostupné na web-e aj na FB. V sobotu to naozaj bude ojedinelá výnimka a kvázi premiéra pre naších členov. Samozrejme sa loví v režime CHAP, teda ,,CHYŤ a PUSŤ“ a tak prísny zákaz privlastňovania si rýb z tejto vody je zrejmý.

Odporúčam teda krovinorez, možno hrable, mačetu, čižmy a malá rada na záver, kaprovú výstroj zvoľte 😉

Petrov Zdar!

tajomník SRZ – MO Švedlár